اخبار 

راهنمای ظروف یکبار مصرف بیرون بر

راهنمای ظروف یکبار مصرف بیرون بر
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

  اگر رستوران یا کافه ی شما سرویس بیرون بر دارد یا حتی اگر برای باقی مانده ی غذای مشتریانتان ، ظروف یکبارمصرف در اختیارشان می گذارید بهتر است درباره ی انواع این ظروف و کاربردشان اطلاعاتی داشته باشید . مشتریان شما نیاز به ظروف غذای قابل اعتماد برای حفظ دمای مطلوب ، جلوگیری از نشت و حفظ بهداشت مواد غذایی دارند . ظروف یکبارمصرف آلومینیومی : می توان برای پخت و سرو غذا استفاده کرد گرما را حفظ می کند ایده آل برای غذاهای گرم و سرد روغن پس نمی دهد ---------- با محیط زیست سازگار نیست قابل قرار دادن در مایکروویو نیست   ظروف یکبارمصرف فومی : درب لولایی و زبانه های متصل سبک وزن ایده آل برای غذاهای گرم و سرد طراحی قابل انعطاف توانایی عایق بندی قوی مصرف انرژی کمتر جهت تولید ---------- با محیط زیست سازگار نیست قابل قرار دادن در مایکروویو نیست   ظروف یکبارمصرف کاغذی : گرما را حفظ می کند جایگزین مناسب سازگار با محیط زیست برای پلی ... ادامه »

بازیافت مواد رستوران ها (2)

بازیافت مواد رستوران ها (2)
۲۶ فروردین ۱۳۹۷

قسمت دوم زباله های پس از مصرف مواد غذایی آیا می دانید که افراد در رستوران ها معمولا 17 درصد از غذایشان را نمی خورند ؟ بدیهی است که اولین راه حل مقابله با زباله های تولید شده بر این اساس ، این است که جعبه های یکبارمصرف حمل غذا در اختیار مشتریان تان بگذارید تا باقی مانده ی غذایشان را با خود ببرند . اطمینان حاصل کنید که اندازه ی ظروف یکبارمصرفی که برای این کار انتخاب کردید مناسب باشد تا در راستای کاهش زباله های مواد غذایی به زباله های دیگر اضافه نکرده باشید . کامپوست کردن : این یک روش بازیافتی مجدد است که مواد آلی مانند پوسته تخم مرغ و استخوان های حیوانی به خاک غنی از مواد مغذی تبدیل می شود که برای کشاورزی بسیار کارآمد هستند . برای این کار می توانید از ارائه دهنده گان خدمات مدیریت ضایعات منطقه تان کمک بگیرید . فراموش نکنید که هموار افرادی وجود دارند که توانایی تهیه ی غذا حتی به مقدار کم را ندارند و میتوانیم از مواد غذایی قبل از ... ادامه »

بازیافت مواد رستوران ها

بازیافت مواد رستوران ها
۱۸ فروردین ۱۳۹۷

قسمت اول هر رستوران به صورت متوسط بیش از 900 کیلوگرم زباله در هفته تولید می کند . اگر جزء افرادی هستید که این موضوع برایتان اهمیت دارد ، این مقاله را بخوانید تا راه کارهایی جهت کاهش زباله در اختیارتان بگذاریم . چه مواد می تواند رستوران شما بازیافت شود؟ قبل از شروع برنامه بازیافت رستوران خود، اطلاعاتی در مورد چگونگی نحوه جدا سازی زباله ها و موادی که راحت تر بازیافت می شوند کسب کنید. هنگامی که متوجه شوید چه چیزهایی می تواند بازیافت شود، با کارمندان و کارکنان و همکارانتان صحبت کنید تا همه ی افرادتان از هدف و روش کار شما آگاه باشند . اکثر مواد قابل بازیافت از آلومینیوم، فولاد، کاغذ و مقوا ساخته شده است. محصولات پلاستیکی، مانند بطری ها، شیشه ها و ... نیز می توانند بازیافت شوند ، اما کیسه های پلاستیکی و اقلام ساخته شده از پلی استایرن اغلب توسط تاسیسات بازیافت جمع آوری نمی شوند زیرا ممکن است برای بازیافت مواد به کار رفته دچار مشکل ... ادامه »

طراحی را جدی بگیرید

طراحی را جدی بگیرید
۰۷ فروردین ۱۳۹۷

اگر قصد دارید برای رویداد خاصی از مشتریانتان پذیرایی کرده و از ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنید ، طرح روی این ظروف میتواند نقش مهمی در ماندگاری نام تجاری شما در ذهن مشتریان داشته باشند . در واقع تبلیغات روی ظروف کاغذی بخصوص لیوان های کاغذی از ساده ترین و تاثیرگذار ترین نوع تبلیغات است اما خب چیزی که این تبلیغات را در ذهن مشتری شما ماندگار می کند ، طرحی است که انتخاب می کنبد . چند ایده که می توانید برای طراحی روی لیوان یا ظروف کاغذی دیگر استفاده کنید :   داستان گویی : می توانید بطور خیلی خلاصه و کلیدی داستان کسب و کارتان را با جملات کوتاه یا شعار های تجاری تان برای مشتری شرح دهید .   کد QR  : امروزه بیشتر مخاطبان ما از گوشی های هوشمند استفاده میکنند و دسترسی به سایت یا صفحات اجتماعی دیگری که حاوی اطلاعات تجارت شماست می تواند برای آنها جذاب باشد . کدهای QR برای کار روی سطوح صاف طراحی شده اند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید ... ادامه »

مراحل تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی

مراحل تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی
۲۸ اسفند ۱۳۹۶

برای تولید لیوان کاغذی 7 مرحله به ترتیب طی میشود که در این مقاله سعی کردیم بطور خلاصه آن ها را شرح دهیم . قابل ذکر است که تولید بشقاب های یکبار مصرف کاغذی و کاسه های یکبار مصرف کاغذی نیز تا حدود زیادی به همین منوال است . استفاده از پوشش پلی اتیلن : ابتدا روی کاغذ سفید خامی که قرار است با آن لیوان تولید شود را با لایه ای از پلی اتیلن می پوشانند ، این پوشش می تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد . برش کاغذ : در این مرحله کاغذ اولیه را در سایز های استاندارد برش می دهند . چاپ : این مرحله شامل چاپ طرح اختصاصی هر لیوان روی کاغذ است به طوریکه بسته به نوع لیوان و سایز کاغذ بین 10 – 30 طرح روی هر ورق کاغذ قرار می گیرد . سلفون کشی : بعد از مرحله ی چاپ ، روی کاغذ ها را سلفون کشی می کنند تا هم دوام لیوان بیشتر شود و هم ماندگاری چاپ تضمین شود . قالب زنی : در این مرحله با استفاده از قالب مشخص هر لیوان ، طرح ها دور بری می شوند تا اماده ی تولید نهایی شوند ... ادامه »

ماهیگیری یا بازاریابی ؟

ماهیگیری یا بازاریابی ؟
۲۶ اسفند ۱۳۹۶

ارسال پیام های تبلیغاتی به روش های مختلف در بازاریابی بسیار شبیه ماهیگیری است . در ابتدا برای جذب مشتری شما نیاز به طعمه مناسب دارید و سپس نیروی کافی برای کشیدن مشتری به درون قایق تان ! ما بعنوان تولید کننده ی ظروف کاغذی یکبار مصرف و ساک دستی های کاغذی و دستمال کاغذی های طرح اختصاصی که از بهترین روش های برندینگ و بازاریابی هستند ، گاهی میبینیم که شرکت های تجاری که نیروی کشیدن زیادی دارند ، طعمه ی مناسبی برای جذب مشتری استفاده نمی کنند . هدف کلی بازاریابی این است که علاقه ی مخاطبان خود را به دست آورید و سپس آنها را مجبور به انجام کاری به اختیار کنید . در واقع اگر بتوانید پیامتان را به بهترین شکل به مشتری برسانید ، بیشتر از نصف راه را رفته اید و بعد از این فقط باید مشتری را تشویق کنید تا در مسیری که شما میخواهید حرکت کنند . برخی از مشاورین تبلیغات و بازاریابی عقیده دارند که روش های ظریف تبلیغات و پیام رسانی بسیار تاثیرگذار تر ... ادامه »

محبوب ترین نوشیدنی دنیا

محبوب ترین نوشیدنی دنیا
۲۴ اسفند ۱۳۹۶

گیاه قهوه برای اولین بار در قرن 11th در اتیوپی کشف شد، زمانی که مردم شروع کردند به دم کردن برگ قهوه برای مصارف دارویی . بعد از آن استفاده از گیاه قهوه به صورت برگ یا دانه ی گیاه در دنیا به سرعت زیاد شد . محبوبیت قهوه چنین است که آن را تبدیل به دومین کالای معامله شده در زمین، در کنار نفت کرده است . در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا قهوه تبدیل به محبوب ترین نوشیدنی جهان شده است: 1. قهوه شما را بیدار می کند  قهوه فعالیت مغزی را تحریک می کند، به همین دلیل باعث می شود که شما بیدار تر از حد طبیعی باشید.  هنگامی که کافئین وارد بدن می شود ، با گیرنده های آدنوزین در مغز تعامل می کند ، آدنوزین همان قسمتی از بدن است که شما را به سمت خواب سوق می دهد. سپس کافئین به عنوان آدنوزین توسط مغز اشتباه گرفته می شود و شما احساس بیداری و سرحالی می کنید .  2. قهوه شما را گرم نگه می دارد.  هنگامی که درجه حرارت بدن شما پایین می آید ، یک فنجان ... ادامه »

دستگاه تولید لیوان کاغذی (هیتر و اولتراسونیک)

دستگاه تولید لیوان کاغذی (هیتر و اولتراسونیک)
۱۹ اسفند ۱۳۹۶

بدنه ی لیوان های کاغذی عموما با یکی از دو دستگاه هیتر یا اولتراسونیک دوخته می شوند . تیم تحقیقات ملیوان توضیح مختصری درباره ی هرکدام از این دستگاه ها برای شما آماده کرده که به شرح زیر است: دستگاه هیتر : این دستگاه به وسیله ی قطعه ای به نام ماندرل ، دو قسمت کاغذ که قرار است به هم دوخته شوند را گرم می کند و دوخت بدنه ی لیوان توسط المنتی که دمای بسیار بالایی دارد انجام می شود . دستگاه هیتری توانایی دوخت لیوان هایی که هر دو طرف کاغذشان پوشش پلی اتیلن دارد را ندارند به همین دلیل گزینه ی مناسبی برای تولید لیوان های کاغذی نیستند . دستگاه اولتراسونیک : این دستگاه هم مانند دستگاه هیتر ، دوخت صفحه ها از جنس های مختلف را انجام می دهد با این تفاوت که دوخت در این دستگاه با امواج صوتی (فراصوت) صورت می گیرد . کاغذهای مورد استفاده برای لیوان هایی که با دستگاه اولتراسونیک تولید می شوند ، کاغذ های استروک دابل (دورو پلی اتیلن PE) هستند که از کیفیت ... ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵